Risale-i Nur
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

kana susamis insanlik dusmani fanatik katil bush...

Go down

kana susamis insanlik dusmani fanatik katil bush... Empty kana susamis insanlik dusmani fanatik katil bush...

Post by Admin Wed Sep 19, 2007 5:22 pm

Irak Savaşı'nı Yecüc ile Mecüc çıkartmış!
ABD Başkanı Bush'un Irak operasyonunu başlatmadan önce Fransa'nın dönemin Başkanı Chirac'la görüşerek; 'İncil'deki işaretler tamam. Irak konusunda bana destek ver' dediği ileri sürüldü.
19 Eylül 2007 Çarşamba 10:24

Teoloji profesörü Thomas Römer Irak Savaşı"nın perde arkasıyla ilgili çok ilginç bir gerçeği ilk kez ortaya çıkardı.

“Ortadoğu"da Yecüc ile Mecüc harekete geçti. İncil"in tüm öngörüleri yaşanıyor. Bana yardım et”

Buna göre Fransa eski cumhurbaşkanı Jacques Chirac ve ABD Başkanı George Bush, Irak Savaşı"ndan birkaç hafta önce biraraya geldi. Bu toplantıda Bush, Fransa liderini savaşa girmeye ikna etmek için “Ortadoğu"da Yecüc ve Mecüc harekete geçti. İncil"in öngördükleri yaşanmaya başladı. Bana yardım etmelisin” dedi.

Ancak Chirac Yecüc ve Mecüc"ün kim olduğundan tamamen habersiz olduğu için bu anekdottan bir şey anlamadı. Bush"a da hissettirmedi.

CHİRAC, YECÜC-MECÜC RAPORU İSTEDİ
Toplantıdan hemen sonra Fransız yetkililer Lozan Üniversitesi"nde profesör olan İncil uzmanı Thomas Römer ile iletişime geçti. Durumu kendisine anlattılar ve Yecüc ile Mecüc hakkında bilgi istediler. Römer de detaylı bir raporla bu bilgiyi Elysee Sarayı"na iletti.

Yecüc Mecüc kıyamet alameti
Yecüc ile Mecüc Kuran dahil tüm kutsal kitaplarda yer alan ve insan ırkını ortadan kaldırmaya çalışacakları söylenen bir ırk. Dünyaya büyük zarar verecekleri ve önlerine gelen herkesi öldürecekleri söylenen bu ırkın kıyamet alameti olduğu kabul ediliyor.

Yecüc ile Mecüc"ün 3 türü olduğu iddia ediliyor;
-Ağaç gibi uzun olanlar,
-Enine geniş olanlar,
-Kulakları bedenlerini örtecek kadar uzun olanlar.

Hristiyanlar ise “Gog ve Mog” dedikleri bu yaratıkların Türkler olduğunu iddia etmişlerdi. 13"üncü yüzyılda Cengizhan ordularının dünya hakimiyetine soyunması sonrasında Yecüc ve Mecüc"ün Moğollar olduğu düşünüldü.

BUSH KENDİNİ KURTARICI SANIYOR

Hristiyanlığın Evangelist mezhebinden olan George Bush, daha önce defalarca politik kararlarını dini inançlarına göre almakla suçlanmıştı. Evangelistler Mesih"in İsrail"den geleceğini düşünüyor. Bu nedenle Bush"un ve yakınlarının Evangelist inancı, yönetimin İsrail"e yakınlığını açıklamak için de kullanılıyor. Bazı din adamları ise konuşmalarında sık sık Tanrı sözcüğünü kullanan ve dünyayı kurtarmaktan bahseden Bush"un kendini Mesih zannettiği yönünde yorumlar yapıyor.

BUSH'UN O GARİP KONUŞMASI

ABD Başkanı Haziran 2003"te yani Irak"ın işgalinden dört ay sonra Mısır"ın Şarm el-Şeyh beldesinde Filistin heyetiyle bir araya gelmiş, burada Irak savaşı konusunda çok ilginç açıklamalar yapmıştı: “Tanrı bana "George, git Afganistan"daki teröristlerle savaş" dedi, gittim savaştım. "George, git, Irak"taki despotluğu bitir" dedi, bitirdim. Şimdi bana Tanrı"nın "Git, Filistinlilerin devlet kurmasını sağla, İsraillileri güvenliğe kavuştur, Ortadoğu"ya barış getir" dediğini hissediyorum. Tanrı"nın izniyle bunları da yapacağım...”

Alintidir: http://www.ensonhaber.com/news_detail.php?id=82151&uniq_id=1193865124
Admin
Admin
Admin

https://bediuzzaman.forumotion.com

Back to top Go down

Back to top